Înregistrată · din 17.01.2024 Plătitor de TVA Risc Mediu · Z 2.27

MAXI RECRUIT S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Luncoiu de Jos, județul Hunedoara. Activitate principală: activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (rev.3) / activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN 7820).

CUI
49420341
Reg. comerțului
J2024000081203
Înființată
17.01.2024 · 2 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Cifră de afaceri · 2025
13 miiRON
-88% față de 2024
Profit net · 2025
361RON
-99% față de 2024
Angajați · 2025
—
fără termen de comparație
Datorii · 2025
2.261RON
-13% față de 2024

Cifra de afaceri · 2024–2025 · în RON

13 mii RON în 2025 · profit 361

53 mii107 mii
20242025

01 · Pe scurt

MAXI RECRUIT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos, HUNEDOARA, înregistrată fiscal pe 17.01.2024. Activitatea principală declarată este CAEN 7820: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (Rev.3) / Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (Rev.2). Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 12.622 lei, profit de 361 lei. În registrul ANAF figurează înregistrată din 17.01.2024. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzările au scăzut cu 88% într-un an107 mii → 13 mii RON între 2024 și 2025.
Marjă netă de 2,9%Profit de 361 RON la vânzări de 13 mii RON față de 48,1% în 2024.
Datoriile sunt sub capitalurile proprii2.261 RON datorii la 52 mii RON capitaluri. Casa și băncile acoperă 1.879% din ele.

02 · Sănătate financiară

3 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

2,9%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2025

23,91

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2025

4%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 4% din firmă e finanțat din datorii.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
MAXI RECRUIT S.R.L.
CUI
49420341
Nr. Reg. Com.
J2024000081203
Data înregistrării
17.01.2024
Stare
INREGISTRAT din data 17.01.2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Activitate principală
7820Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (Rev.3) / Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (Rev.2) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. HUNEDOARA, SAT LUNCOIU DE JOS COM. LUNCOIU DE JOS, LUNCOIU DE JOS, NR.162

Sediul socialLUNCOIU DE JOS 162, Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos, județul HUNEDOARA, 337310
Domiciliul fiscalLUNCOIU DE JOS 162, Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos, județul HUNEDOARA, 337310

Firme din Luncoiu de Jos →Firme din județul Hunedoara →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăFără mențiuni în evidența ANAF
TVAPlătitorînregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2024
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 2 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2024–2025, așezați pe grupele din formular.

Moneda

Sume în RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
20252024Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta12.622106.538−88%−88%
Venituri totale12.632106.807−88%−88%
Cheltuieli totale11.74445.202−74%−74%
Profit brut88861.605−99%−99%
Pierdere bruta00··
Profit net36151.228−99%−99%
Pierdere neta00··
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total0128−100%·
Active circulante - total, din care:54.05053.913+0,3%+0,3%
Stocuri00··
Creante11.5661.500+671%+671%
Casa şi conturi la bănci42.48452.413−19%−19%
Cheltuieli in avans00··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii2.2612.613−14%−14%
Venituri in avans00··
Provizioane00··
Capitaluri - total, din care:51.78951.428+0,7%+0,7%
Capital subscris varsat2002000%0%
Patrimoniul regiei00··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati00··
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
13 mii RON
Cheltuieli
−12 mii RON
Rezultat brut
888 RON
Impozit
−527 RON
Rezultat net
361 RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

2.2705
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este 2.27, adică risc mediu. Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (54 mii RON în 2025).

X1 · Capital de lucru0,99active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net0,01profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut0,02venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,85pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor0,23cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2024
    Înființare, Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos, jud. Hunedoara
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 17.01.2024.
  2. 2025
    13 mii RON cifră de afaceri
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 361 RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireMAXI RECRUIT S.R.L.
CUI49420341
Nr. Reg. Com.J2024000081203
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată17.01.2024
SediuJUD. HUNEDOARA, SAT LUNCOIU DE JOS COM. LUNCOIU DE JOS, LUNCOIU DE JOS, NR.162
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Plătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre MAXI RECRUIT S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați MAXI RECRUIT S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.