Activitate suspendată · din 17.06.2024 Inactivă fiscal Neplătitor de TVA

STRENGTH ACADEMY S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Gulia (com. Tărtășești), județul Dâmbovița. Activitate principală: intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (rev.3) / comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet (CAEN 4791).

CUI
45718770
Reg. comerțului
J2022003816402
Înființată
28.02.2022 · 4 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Cifră de afaceri · 2023
1.925RON
-57% față de 2022
Profit net · 2023
0RON
fără termen de comparație
Angajați · 2023
—
fără termen de comparație
Datorii · 2023
11 miiRON
+163% față de 2022

Cifra de afaceri · 2022–2023 · în RON

1.925 RON în 2023 · profit 0

2.2424.484
20222023

01 · Pe scurt

STRENGTH ACADEMY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Gulia Com. Tărtășești, DÂMBOVIȚA, înregistrată fiscal pe 28.02.2022. Activitatea principală declarată este CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (Rev.3) / Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet (Rev.2). Bilanțul pentru 2023 arată o cifră de afaceri de 1.925 lei. În registrul ANAF figurează suspendată. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzările au scăzut cu 57% într-un an4.484 → 1.925 RON între 2022 și 2023.
Marja netă e sub 2%0% în 2023 față de 0% în 2022: din fiecare 100 RON vânduți rămân sub 2.
Capitalurile proprii sunt negativeDatorii de 11 mii RON, capitaluri de -8.825 RON. Casa și băncile acoperă 18% din ele.

02 · Sănătate financiară

3 indicatori din bilanțul 2023

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2023

0%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2023

0,18

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2023

544%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 544% din firmă e finanțat din datorii.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
STRENGTH ACADEMY S.R.L.
CUI
45718770
Nr. Reg. Com.
J2022003816402
Data înregistrării
28.02.2022
Stare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 17.06.2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Activitate principală
4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (Rev.3) / Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet (Rev.2) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GULIA COM. TĂRTĂŞEŞTI, STR. SAMURCAŞI, NR.5H

Sediul socialStr. Samurcaşi 5H, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, județul DÂMBOVIŢA
Domiciliul fiscalStr. Samurcaşi 5H, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, județul DÂMBOVIŢA

Firme din Gulia (com. Tărtășești) →Firme din județul Dâmbovița →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFInactivăinactivată pe 08.07.2024
TVANeplătitorFără mențiuni în evidența ANAF
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 2 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2022–2023, așezați pe grupele din formular.

Moneda

Sume în RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
20232022Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta1.9254.484−57%−57%
Venituri totale1.9254.484−57%−57%
Cheltuieli totale7.3697.930−7,1%−7,1%
Profit brut00··
Pierdere bruta5.4443.446+58%+58%
Profit net00··
Pierdere neta5.4443.581+52%+52%
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total00··
Active circulante - total, din care:1.987723+175%+175%
Stocuri00··
Creante0441−100%·
Casa şi conturi la bănci1.987282+605%+605%
Cheltuieli in avans00··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii10.8124.104+164%+164%
Venituri in avans00··
Provizioane00··
Capitaluri - total, din care:(8.825)(3.381)−161%·
Capital subscris varsat2002000%0%
Patrimoniul regiei00··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati00··
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2023 cu 2022; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2023

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
1.925 RON
Cheltuieli
−7.369 RON
Rezultat brut
−5.444 RON
Impozit
5.444 RON
Rezultat net
0 RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

06 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2022
    Înființare, Sat Gulia Com. Tărtășești, jud. Dâmbovița
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 28.02.2022.
  2. 2023
    STRENGHT ACADEMY S.R.L.
    STRENGTH ACADEMY SRL
    Schimbare de denumire, după bilanțurile depuse.
  3. 2023
    1.925 RON cifră de afaceri
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 0 RON.

07 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireSTRENGTH ACADEMY S.R.L.
CUI45718770
Nr. Reg. Com.J2022003816402
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată28.02.2022
SediuJUD. DÂMBOVIŢA, SAT GULIA COM. TĂRTĂŞEŞTI, STR. SAMURCAŞI, NR.5H
  • Stare la ANAF: Inactivă
  • TVA: Neplătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

21 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre STRENGTH ACADEMY S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați STRENGTH ACADEMY S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.