Înregistrată · din 12.05.2021 Plătitor de TVA Risc Foarte Scăzut · Z 8.03

CAESARLY CREATIVE S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Mânăstirea (com. Crevedia), județul Dâmbovița. Activitate principală: activități de consultanță pentru afaceri şi management (CAEN 7022).

CUI
44261342
Reg. comerțului
J15/745/2021
Înființată
12.05.2021 · 5 ani
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Cifră de afaceri · 2025
698 miiRON
-37% față de 2024
Profit net · 2025
469 miiRON
-15% față de 2024
Angajați · 2025
1
-50% față de 2024
Datorii · 2025
14 miiRON
-87% față de 2024

Cifra de afaceri · 2021–2025 · în RON

698 mii RON în 2025 · profit 469 mii

559 mii1,1 mil.
202120232025

01 · Pe scurt

CAESARLY CREATIVE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Mânăstirea Com. Crevedia, DÂMBOVIȚA, înregistrată fiscal pe 12.05.2021. Activitatea principală declarată este CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management (Rev.2). Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 698.014 lei, profit de 469.208 lei și 1 salariat. În registrul ANAF figurează înregistrată din 12.05.2021. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzările au crescut de 2,5 ori în 3 ani275 mii → 698 mii RON între 2022 și 2025.
Marjă netă de 67,2%Din fiecare 100 RON vânduți în 2025 rămân 67,2 față de 68,6% în 2022.
Datoriile sunt sub capitalurile proprii14 mii RON datorii la 469 mii RON capitaluri. Casa și băncile acoperă 636% din ele.

02 · Sănătate financiară

4 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

67,2%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2025

32,82

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2025

3%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 3% din firmă e finanțat din datorii.

CA pe angajat · 2025

698 miiRON

150 mii lei800 mii lei

Cifra de afaceri ÷ numărul mediu de salariați, pe an. Scala e în lei.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
CAESARLY CREATIVE S.R.L.
CUI
44261342
Nr. Reg. Com.
J15/745/2021
Data înregistrării
12.05.2021
Stare
INREGISTRAT din data 12.05.2021
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Activitate principală
7022Activități de consultanță pentru afaceri şi management (Rev.2) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT MÂNĂSTIREA COM. CREVEDIA, STR. PĂCII, NR.185X

Sediul socialStr. Păcii 185X, Sat Mânăstirea Com. Crevedia, județul DÂMBOVIŢA
Domiciliul fiscalStr. Păcii 185X, Sat Mânăstirea Com. Crevedia, județul DÂMBOVIŢA

Firme din Mânăstirea (com. Crevedia) →Firme din județul Dâmbovița →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăFără mențiuni în evidența ANAF
TVAPlătitorînregistrată în scopuri de TVA din 01.06.2023
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 5 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2021–2025, așezați pe grupele din formular.

Moneda

Sume în mii RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
20252024202320222021Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta6981.1001.117275152−37%+46%
Venituri totale8911.1011.118290152−19%+56%
Cheltuieli totale4035143299349−22%+70%
Profit brut488587788197103−17%+47%
Pierdere bruta00000··
Profit net46955577918899−15%+48%
Pierdere neta00000··
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total10197116584−95%+25%
Active circulante - total, din care:474466812150101+1,6%+47%
Stocuri202021000%·
Creante36242852133−15%+233%
Casa şi conturi la bănci921926914798+392%−1,5%
Cheltuieli in avans00000··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii14108148196−87%+26%
Venituri in avans00000··
Provizioane00000··
Capitaluri - total, din care:46955577918999−15%+48%
Capital subscris varsat000000%0%
Patrimoniul regiei00000··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati12110−50%·
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
891 mii RON
Cheltuieli
−403 mii RON
Rezultat brut
488 mii RON
Impozit
−19 mii RON
Rezultat net
469 mii RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

Oamenii și cât aduce fiecare

Numărul mediu de salariați și cifra de afaceri împărțită la ei.

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

8.0305
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este 8.03, adică risc foarte scăzut. Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (484 mii RON în 2025).

X1 · Capital de lucru0,97active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net0,97profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut1,01venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,77pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor1,44cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2021
    Înființare, Sat Mânăstirea Com. Crevedia, jud. Dâmbovița
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 12.05.2021.
  2. 2025
    698 mii RON cifră de afaceri, 1 angajați
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 469 mii RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireCAESARLY CREATIVE S.R.L.
CUI44261342
Nr. Reg. Com.J15/745/2021
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată12.05.2021
SediuJUD. DÂMBOVIŢA, SAT MÂNĂSTIREA COM. CREVEDIA, STR. PĂCII, NR.185X
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Plătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre CAESARLY CREATIVE S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați CAESARLY CREATIVE S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.