Transferată · din 06.04.2020 Neplătitor de TVA Risc Ridicat (Insolvență) · Z -10.36

KEEP RISING S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din I. L. Caragiale, județul Dâmbovița. Activitate principală: coafură şi alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

CUI
40476004
Reg. comerțului
J15/322/2020
Înființată
22.01.2019 · 7 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Cifră de afaceri · 2025
2.850RON
+185% față de 2024
Profit net · 2025
0RON
fără termen de comparație
Angajați · 2025
—
fără termen de comparație
Datorii · 2025
38 miiRON
+4% față de 2024

Cifra de afaceri · 2022–2025 · în RON

2.850 RON în 2025 · profit 0

7.13514 mii
202220232025

01 · Pe scurt

KEEP RISING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale, DÂMBOVIȚA, înregistrată fiscal pe 22.01.2019. Activitatea principală declarată este CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare (Rev.2). Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 2.850 lei. În registrul ANAF figurează transferată din 06.04.2020. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzările au scăzut cu 80% în 3 ani14 mii → 2.850 RON între 2022 și 2025.
Marja netă e sub 2%0% în 2025 față de 0% în 2022: din fiecare 100 RON vânduți rămân sub 2.
Capitalurile proprii sunt negativeDatorii de 38 mii RON, capitaluri de -37 mii RON. Casa și băncile acoperă 3% din ele.

02 · Sănătate financiară

3 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

0%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2025

0,03

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2025

3.632%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 3.632% din firmă e finanțat din datorii.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
KEEP RISING S.R.L.
CUI
40476004
Nr. Reg. Com.
J15/322/2020
Data înregistrării
22.01.2019
Stare
TRANSFER(SOSIRE) din data 06.04.2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Activitate principală
9602Coafură şi alte activități de înfrumusețare (Rev.2) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT I. L. CARAGIALE COM. I. L. CARAGIALE, STR. PRINCIPALĂ, NR.184A

Sediul socialStr. Principală 184A, Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale, județul DÂMBOVIŢA, 137255
Domiciliul fiscalStr. Principală 184A, Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale, județul DÂMBOVIŢA, 137255

Firme din I. L. Caragiale →Firme din județul Dâmbovița →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăFără mențiuni în evidența ANAF
TVANeplătitorFără mențiuni în evidența ANAF
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 4 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2022–2025, așezați pe grupele din formular.

Moneda

Sume în RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
2025202420232022Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta2.8501.0001.50014.269+185%−42%
Venituri totale2.8501.0001.50014.269+185%−42%
Cheltuieli totale4.53111.16122.76217.817−59%−37%
Profit brut0000··
Pierdere bruta1.68110.16121.2623.548−84%−22%
Profit net0000··
Pierdere neta1.68110.16121.2623.968−84%−25%
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total0000··
Active circulante - total, din care:1.0441.2215.970974−15%+2,3%
Stocuri0000··
Creante001.5000··
Casa şi conturi la bănci1.0441.2214.470974−15%+2,3%
Cheltuieli in avans0000··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii37.91636.41231.0004.742+4,1%+100%
Venituri in avans0000··
Provizioane0000··
Capitaluri - total, din care:(36.872)(35.191)(25.030)(3.768)−4,8%·
Capital subscris varsat2002002002000%0%
Patrimoniul regiei0000··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati0000··
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
2.850 RON
Cheltuieli
−4.531 RON
Rezultat brut
−1.681 RON
Impozit
1.681 RON
Rezultat net
0 RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

-10.3605
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este -10.36, adică risc ridicat (insolvență). Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (1.044 RON în 2025).

X1 · Capital de lucru-6,26active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net0,00profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut-1,61venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,07pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor2,73cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2019
    Înființare, Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale, jud. Dâmbovița
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 22.01.2019.
  2. 2025
    2.850 RON cifră de afaceri
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 0 RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireKEEP RISING S.R.L.
CUI40476004
Nr. Reg. Com.J15/322/2020
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată22.01.2019
SediuJUD. DÂMBOVIŢA, SAT I. L. CARAGIALE COM. I. L. CARAGIALE, STR. PRINCIPALĂ, NR.184A
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Neplătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre KEEP RISING S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați KEEP RISING S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.