Înregistrată · din 25.07.2017 Neplătitor de TVA Risc Mediu · Z 1.94

LOYAL LABS S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Orș. Pucioasa, județul Dâmbovița. Activitate principală: comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

CUI
38024511
Reg. comerțului
J15/1134/2017
Înființată
25.07.2017 · 9 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Cifră de afaceri · 2025
5.582RON
+135% față de 2024
Profit net · 2025
0RON
-100% față de 2024
Angajați · 2025
—
fără termen de comparație
Datorii · 2025
0RON
-100% față de 2024

Cifra de afaceri · 2017–2025 · în RON

5.582 RON în 2025 · profit 0

105 mii211 mii
201720212025

01 · Pe scurt

LOYAL LABS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Orș. Pucioasa, DÂMBOVIȚA, înregistrată fiscal pe 25.07.2017. Activitatea principală declarată este CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (Rev.2). Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 5.582 lei. În registrul ANAF figurează înregistrată din 25.07.2017. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzările au scăzut cu 64% în 3 ani16 mii → 5.582 RON între 2022 și 2025.
Marja netă e sub 2%0% în 2025 față de 25,2% în 2022: din fiecare 100 RON vânduți rămân sub 2.
Datoriile sunt sub capitalurile proprii0 RON datorii la 18 mii RON capitaluri.

02 · Sănătate financiară

2 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

0%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Grad de îndatorare · 2025

0%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 0% din firmă e finanțat din datorii.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
LOYAL LABS S.R.L.
CUI
38024511
Nr. Reg. Com.
J15/1134/2017
Data înregistrării
25.07.2017
Stare
INREGISTRAT din data 25.07.2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Activitate principală
4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (Rev.2) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. FÎNTÎNILOR, BL.2B, ET.1, AP.2

Sediul socialStr. Fîntînilor, Orş. Pucioasa, județul DÂMBOVIŢA
Domiciliul fiscalStr. Fîntînilor, Orş. Pucioasa, județul DÂMBOVIŢA

Firme din Orș. Pucioasa →Firme din județul Dâmbovița →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăFără mențiuni în evidența ANAF
TVANeplătitorFără mențiuni în evidența ANAF
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 9 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2017–2025, așezați pe grupele din formular.

Moneda
Ani

Sume în mii RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
202520242023202220212020201920182017Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta5,62,46,415,79,832,021112215,3+135%−12%
Venituri totale5,62,46,415,79,837,821812215,3+135%−12%
Cheltuieli totale7,21,52,611,38,618,7482218,4+379%−11%
Profit brut0,00,93,94,41,219,11701000,0−100%·
Pierdere bruta1,60,00,00,00,00,0003,1·−7,8%
Profit net0,00,83,44,00,918,5164970,0−100%·
Pierdere neta1,60,00,00,00,00,0003,5·−9,3%
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total0,00,00,00,00,00,1000,20%−48%
Active circulante - total, din care:17,619,319,015,111,821,22601079,2−8,9%+8,4%
Stocuri11,311,310,28,88,99,21175,2−0,3%+10%
Creante0,00,00,00,00,20,2000,0··
Casa şi conturi la bănci6,37,98,86,32,711,72481004,0−21%+5,8%
Cheltuieli in avans0,00,00,00,00,00,0000,0··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii0,00,10,50,00,54,521412,7−100%·
Venituri in avans0,00,00,00,00,00,0000,0··
Provizioane0,00,00,00,00,00,0000,0··
Capitaluri - total, din care:17,619,218,515,111,416,825893(3,3)−8,4%·
Capital subscris varsat0,20,20,20,20,20,2000,20%0%
Patrimoniul regiei0,00,00,00,00,00,0000,0··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati000000100··
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește. Trage tabelul pe orizontală pentru exercițiile mai vechi.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
5.582 RON
Cheltuieli
−7.196 RON
Rezultat brut
−1.614 RON
Impozit
1.614 RON
Rezultat net
0 RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

Oamenii și cât aduce fiecare

Numărul mediu de salariați și cifra de afaceri împărțită la ei.

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

1.9405
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este 1.94, adică risc mediu. Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (18 mii RON în 2025).

X1 · Capital de lucru0,98active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net0,00profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut-0,09venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,78pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor0,32cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2017
    Înființare, Orș. Pucioasa, jud. Dâmbovița
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 25.07.2017.
  2. 2025
    5.582 RON cifră de afaceri
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 0 RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireLOYAL LABS S.R.L.
CUI38024511
Nr. Reg. Com.J15/1134/2017
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată25.07.2017
SediuJUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. FÎNTÎNILOR, BL.2B, ET.1, AP.2
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Neplătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre LOYAL LABS S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați LOYAL LABS S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.