Înregistrată · din 13.07.2017 Neplătitor de TVA Risc Foarte Scăzut · Z 5.36

ADI ŞI NINA SALON S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Merii (com. Mogoșani), județul Dâmbovița. Activitate principală: activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

CUI
37968708
Reg. comerțului
J2017001076154
Înființată
13.07.2017 · 9 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Cifră de afaceri · 2025
352 miiRON
+18% față de 2024
Profit net · 2025
46 miiRON
+188% față de 2024
Angajați · 2025
1
+0% față de 2024
Datorii · 2025
106 miiRON
+76% față de 2024

Cifra de afaceri · 2017–2025 · în RON

352 mii RON în 2025 · profit 46 mii

176 mii352 mii
201720212025

01 · Pe scurt

ADI ȘI NINA SALON S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Merii Com. Mogoșani, DÂMBOVIȚA, înregistrată fiscal pe 13.07.2017. Activitatea principală declarată este CAEN 9630: Activități de pompe funebre și similare (Rev.3). Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 351.750 lei, profit de 46.481 lei și 1 salariat. În registrul ANAF figurează înregistrată din 13.07.2017. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Vânzări relativ stabile în 3 ani241 mii → 352 mii RON între 2022 și 2025.
Marjă netă de 13,2%Din fiecare 100 RON vânduți în 2025 rămân 13,2 față de 0,2% în 2022.
Datoriile depășesc capitalurile proprii106 mii RON datorii la 49 mii RON capitaluri. Casa și băncile acoperă 38% din ele.

02 · Sănătate financiară

4 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

13,2%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2025

1,24

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2025

68%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 68% din firmă e finanțat din datorii.

CA pe angajat · 2025

352 miiRON

150 mii lei800 mii lei

Cifra de afaceri ÷ numărul mediu de salariați, pe an. Scala e în lei.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
ADI ŞI NINA SALON S.R.L.
CUI
37968708
Nr. Reg. Com.
J2017001076154
Data înregistrării
13.07.2017
Stare
INREGISTRAT din data 13.07.2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Activitate principală
9630Activități de pompe funebre și similare (Rev.3) Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT MERII COM. MOGOŞANI, NR.124

Sediul socialSat Merii Com. Mogoşani, județul DÂMBOVIŢA
Domiciliul fiscalSat Merii Com. Mogoşani, județul DÂMBOVIŢA

Firme din Merii (com. Mogoșani) →Firme din județul Dâmbovița →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăFără mențiuni în evidența ANAF
TVANeplătitorFără mențiuni în evidența ANAF
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 9 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2017–2025, așezați pe grupele din formular.

Moneda
Ani

Sume în mii RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
202520242023202220212020201920182017Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta3522992502412902821342,60,00+18%·
Venituri totale3522992502412902821342,60,00+18%·
Cheltuieli totale30028022423821019212311,60,75+7,4%+112%
Profit brut52202538191110,00,00+164%·
Pierdere bruta00000009,00,75··
Profit net4616231788990,00,00+189%·
Pierdere neta00000009,00,75··
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total24000371013,70,00··
Active circulante - total, din care:131797062951001810,12,50+67%+64%
Stocuri917467524739129,60,00+23%·
Creante00000000,02,30−100%·
Casa şi conturi la bănci404310486160,40,20+805%+94%
Cheltuieli in avans00000000,00,00··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii10660466120182933,43,05+76%+56%
Venituri in avans00000000,00,00··
Provizioane00000000,00,00··
Capitaluri - total, din care:49192417889(0)(9,6)(0,55)+163%·
Capital subscris varsat00000000,20,200%0%
Patrimoniul regiei00000000,00,00··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati1111111100%·
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește. Trage tabelul pe orizontală pentru exercițiile mai vechi.

Venituri, cheltuieli și marja netă

Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
352 mii RON
Cheltuieli
−300 mii RON
Rezultat brut
52 mii RON
Impozit
−5.159 RON
Rezultat net
46 mii RON

Din ce e făcut activul

Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.

Cine a pus banii

Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.

Oamenii și cât aduce fiecare

Numărul mediu de salariați și cifra de afaceri împărțită la ei.

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

5.3605
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este 5.36, adică risc foarte scăzut. Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (155 mii RON în 2025).

X1 · Capital de lucru0,71active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net0,30profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut0,33venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,77pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor2,27cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2017
    Înființare, Sat Merii Com. Mogoșani, jud. Dâmbovița
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 13.07.2017.
  2. 2019
    ADI SI NINA SALON SRL
    ADI SI NINA SRL
    Schimbare de denumire, după bilanțurile depuse.
  3. 2022
    ADI SI NINA SRL
    ADI SI NINA SALON SRL
    Schimbare de denumire, după bilanțurile depuse.
  4. 2023
    ADI SI NINA SALON SRL
    ADI SI NINA SRL
    Schimbare de denumire, după bilanțurile depuse.
  5. 2025
    ADI SI NINA SRL
    ADI SI NINA SALON
    Schimbare de denumire, după bilanțurile depuse.
  6. 2025
    352 mii RON cifră de afaceri, 1 angajați
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 46 mii RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireADI ŞI NINA SALON S.R.L.
CUI37968708
Nr. Reg. Com.J2017001076154
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată13.07.2017
SediuJUD. DÂMBOVIŢA, SAT MERII COM. MOGOŞANI, NR.124
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Neplătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre ADI ŞI NINA SALON S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați ADI ŞI NINA SALON S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.