Înregistrată · din 20.01.2009 Neplătitor de TVA Risc Foarte Scăzut · Z 12.46

CONTI STAR S.R.L.

Societate comercială cu răspundere limitată din Roman, județul Neamț. Activitate principală: activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

CUI
24977208
Reg. comerțului
J27/57/2009
Înființată
21.01.2009 · 17 ani
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Cifră de afaceri · 2025
83 miiRON
fără termen de comparație
Profit net · 2025
67 miiRON
fără termen de comparație
Angajați · 2025
—
fără termen de comparație
Datorii · 2025
41 miiRON
fără termen de comparație

01 · Pe scurt

CONTI STAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mun. Roman, NEAMȚ, înregistrată fiscal pe 21.01.2009. Activitatea principală declarată este CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal. Bilanțul pentru 2025 arată o cifră de afaceri de 83.258 lei, profit de 67.221 lei. În registrul ANAF figurează înregistrată din 20.01.2009. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.

Marjă netă de 80,7%Din fiecare 100 RON vânduți în 2025 rămân 80,7.
Datoriile sunt de 203 ori capitalurile41 mii RON datorii la 200 RON capitaluri. Casa și băncile acoperă 100% din ele.

02 · Sănătate financiară

3 indicatori din bilanțul 2025

Calculați din cifrele depuse, nu estimați. Scala arată unde stă firma față de pragurile obișnuite.

Marjă netă · 2025

80,7%

−5%15%

Profit net ÷ cifra de afaceri. Sub 2% e subțire: aproape tot ce intră iese în cheltuieli.

Lichiditate curentă · 2025

1

0,52,0

Active circulante ÷ datorii. Sub 1 înseamnă că activele pe termen scurt nu acoperă datoriile.

Grad de îndatorare · 2025

100%

20%100%

Datorii ÷ (datorii + capitaluri). 100% din firmă e finanțat din datorii.

03 · Identitate

Datele de înregistrare

Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.

Denumire
CONTI STAR S.R.L.
CUI
24977208
Nr. Reg. Com.
J27/57/2009
Data înregistrării
21.01.2009
Stare
INREGISTRAT din data 20.01.2009
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Activitate principală
6920Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal Toate firmele cu acest cod →

04 · Sediu

Sediu și adrese

JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. ROMAN MUŞAT, NR.8, BL.8, AP.15

Sediul socialBld. Roman Muşat 8, Mun. Roman, județul NEAMŢ, 611057
Domiciliul fiscalBld. Roman Muşat 8, Mun. Roman, județul NEAMŢ, 611057

Firme din Roman →Firme din județul Neamț →

Fiscal

Situația la ANAF

Verificată pe 07.11.2026.

Stare la ANAFActivăinactivată pe 14.06.2012; reactivată pe 05.02.2026
TVANeplătitorFără mențiuni în evidența ANAF
TVA la încasareNu aplicăFără mențiuni în evidența ANAF
Split TVANu figureazăFără mențiuni în evidența ANAF

05 · Bilanțuri

Situația financiară, an cu an

Toți indicatorii din cele 1 bilanț depus la Ministerul Finanțelor, așezați pe grupele din formular.

Moneda

Sume în RON

Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.

Indicatorii din bilanț, pe exerciții financiare, în RON
IndicatorEvoluțieExerciții financiareCreștere
2025Δ anMedie/an
Rezultatul anului · 7 rânduri
Cifra de afaceri neta83.258··
Venituri totale83.260··
Cheltuieli totale2.973··
Profit brut80.287··
Pierdere bruta0··
Profit net67.221··
Pierdere neta0··
Ce deține firma · 6 rânduri
Active imobilizate - total0··
Active circulante - total, din care:40.844··
Stocuri0··
Creante100··
Casa şi conturi la bănci40.744··
Cheltuieli in avans0··
Datorii și capitaluri · 6 rânduri
Datorii40.644··
Venituri in avans0··
Provizioane0··
Capitaluri - total, din care:200··
Capital subscris varsat200··
Patrimoniul regiei0··
Oameni · 1 rând
Numar mediu de salariati0··
  1. Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
  2. Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
  3. „Δ an” compară 2025 cu ; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
  4. Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește.

Drumul banilor în 2025

De la veniturile anului, prin cheltuieli și impozit, până la ce rămâne firmei.

Venituri
83 mii RON
Cheltuieli
−2.973 RON
Rezultat brut
80 mii RON
Impozit
−13 mii RON
Rezultat net
67 mii RON

06 · Risc

Risc de insolvență

Scorul Altman Z, calculat pe bilanțul anului ales. Sub 1,23 înseamnă risc ridicat; peste 2,9, o situație solidă. E o estimare statistică, nu un verdict.

12.4605
ridicat
mediu
scăzut

Pentru bilanțul din 2025, scorul este 12.46, adică risc foarte scăzut. Modelul combină capitalul de lucru, rezultatul net, rezultatul brut, capitalurile și cifra de afaceri, toate raportate la activele firmei (41 mii RON în 2025).

X1 · Capital de lucru0,80active circulante − datorii, pe active
X2 · Rezultat net1,65profit − pierdere, pe active
X3 · Rezultat brut1,97venituri − cheltuieli, pe active
X4 · Capitaluri0,67pe datorii + capital social
X5 · Rotația activelor2,04cifra de afaceri pe active

Scorul, an de an

Culoarea punctului e verdictul anului.

07 · Istoric

Istoricul firmei

Înființarea, schimbările de denumire din bilanțurile depuse și ultimul an raportat.

  1. 2009
    Înființare, Mun. Roman, jud. Neamț
    Înregistrată la Registrul Comerțului pe 21.01.2009.
  2. 2025
    83 mii RON cifră de afaceri
    Ultimul bilanț depus, cu profit de 67 mii RON.

08 · Raportul complet

Ce mai scrie în dosarul firmei

13 capitole · surse oficiale

Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.

ONRC, ANAF

Identitate și stare

Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate

Gratuit
DenumireCONTI STAR S.R.L.
CUI24977208
Nr. Reg. Com.J27/57/2009
Formă juridicăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Înregistrată21.01.2009
SediuJUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. ROMAN MUŞAT, NR.8, BL.8, AP.15
  • Stare la ANAF: Activă
  • TVA: Neplătitor
  • TVA la încasare: Nu aplică
  • Split TVA: Nu figurează

Capitolul ăsta e deschis pentru toată lumea, fără raport.

Datele de înregistrare →Situația la ANAF →

ONRC

Coduri CAEN autorizate

Activitatea principală și activitățile secundare autorizate

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Surse publice

Date de contact

Telefon, email și site, din surse publice

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Ministerul Finanțelor

Bilanțuri contabile

Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ANAF

Datorii la bugetul de stat

Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Administratori și reprezentanți

Persoanele care conduc firma și calitatea lor

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ONRC

Acționari și asociați

Cine deține firma și în ce proporție

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Portalul instanțelor

Dosare în instanță

Dosarele în care firma apare ca parte

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Publicațiile de insolvență

Insolvență

Procedurile de insolvență și publicațiile aferente

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Monitorul Oficial, partea a IV-a

Monitorul Oficial

Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

ARR, ANRE

Licențe și autorizații

Licențe de transport și autorizații în energie

Raport standard

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

SEAP / SICAP

Achiziții publice

Contractele și achizițiile directe cu statul

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

Date vamale publice

Import și export

Activitatea de comerț exterior a firmei

Raport avansat

Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.

Comandă raportul

22 · Documente

Documente și acces

Trei feluri de a lua datele despre CONTI STAR S.R.L.: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.

Document oficial

Certificat constatator ONRC

Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.

79lei · o dată

Ce cuprinde

  • PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
  • De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
  • Administratori, asociați, sediu, activități, stare
  • Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri

Sau raportul istoric, 349 lei

Recomandat

Raportul firmei

Dosarul complet, 13 capitole

Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.

99lei · sau 10.000 credite

Ce cuprinde

  • Acționari și asociați
  • Insolvență
  • Monitorul Oficial
  • Achiziții publice
  • Import și export
  • Identitate și stare
  • și încă 7 capitole
Comandă raportul

Plătit o dată, îl citești o lună

Abonament FirmeAPI

Profesional, prin API și MCP

Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.

299,99lei / lună

Ce cuprinde

  • 100.000 de credite pe lună
  • 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
  • 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
  • Suport prioritar
  • Acces credite suplimentare
Vezi abonamentele

Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card

Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.

Reprezentați CONTI STAR S.R.L.?

Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.