CONT EXPERT & AUDIT SRL
Societate comercială cu răspundere limitată din Botoșani, județul Botoșani. Activitate principală: activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).
- CUI
- 14190100
- Reg. comerțului
- J07/207/2001
- Înființată
- 24.09.2001 · 25 ani
- Organ fiscal
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Cifră de afaceri · 2025
- 0RON
- -100% față de 2024
- Profit net · 2025
- 0RON
- -100% față de 2024
- Angajați · 2025
- —
- -100% față de 2024
- Datorii · 2025
- 727RON
- -89% față de 2024
Cifra de afaceri · 2008–2025 · în RON
0 RON în 2025 · profit 0
01 · Pe scurt
CONT EXPERT & AUDIT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mun. Botoșani, BOTOȘANI, înregistrată fiscal pe 24.09.2001. Activitatea principală declarată este CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal. Pentru 2025 firma nu a raportat cifră de afaceri. În registrul ANAF figurează suspendată. Datele provin de la ANAF, Registrul Comerțului și Ministerul Finanțelor.
02 · Identitate
Datele de înregistrare
Așa cum stau în Registrul Comerțului și la ANAF.
- Denumire
- CONT EXPERT & AUDIT SRL
- CUI
- 14190100
- Nr. Reg. Com.
- J07/207/2001
- Data înregistrării
- 24.09.2001
- Stare
- SUSPENDARE ACTIVITATE din data 16.01.2025
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Forma de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Forma de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Organ fiscal
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Activitate principală
- 6920Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal Toate firmele cu acest cod →
03 · Sediu
Sediu și adrese
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. CUZA VODĂ, NR.2, BIROUL NR. 1, BL.7D, ET.P
Fiscal
Situația la ANAF
Verificată pe 07.11.2026.
04 · Bilanțuri
Situația financiară, an cu an
Toți indicatorii din cele 18 bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor, pentru exercițiile 2008–2025, așezați pe grupele din formular.
Sume în mii RON
Valorile depuse la Ministerul Finanțelor. Parantezele marchează sumele negative.
| Indicator | Evoluție | Exerciții financiare | Creștere | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | Δ an | Medie/an | ||
| Rezultatul anului · 7 rânduri | |||||||||||||||||||||
| Cifra de afaceri neta | 0,00 | 291 | 293 | 289 | 298 | 275 | 275 | 264 | 219 | 216 | 198 | 3 | 8 | 2 | 112 | 73 | 30 | 114 | −100% | · | |
| Venituri totale | 0,00 | 291 | 293 | 289 | 298 | 275 | 275 | 264 | 219 | 216 | 198 | 73 | 8 | 2 | 112 | 73 | 30 | 114 | −100% | · | |
| Cheltuieli totale | 1,03 | 128 | 149 | 226 | 198 | 171 | 168 | 152 | 131 | 129 | 78 | 83 | 7 | 8 | 40 | 49 | 27 | 42 | −99% | −20% | |
| Profit brut | 0,00 | 163 | 145 | 63 | 99 | 104 | 107 | 112 | 88 | 88 | 120 | 0 | 2 | 0 | 73 | 24 | 3 | 73 | −100% | · | |
| Pierdere bruta | 1,03 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Profit net | 0,00 | 160 | 142 | 60 | 97 | 102 | 104 | 109 | 86 | 86 | 114 | 0 | 2 | 0 | 61 | 19 | 0 | 61 | −100% | · | |
| Pierdere neta | 1,03 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Ce deține firma · 6 rânduri | |||||||||||||||||||||
| Active imobilizate - total | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 | 82 | 85 | 86 | 99 | 96 | · | · | |
| Active circulante - total, din care: | 0,63 | 167 | 146 | 68 | 107 | 109 | 111 | 115 | 91 | 104 | 340 | 217 | 149 | 145 | 152 | 96 | 154 | 144 | −100% | −27% | |
| Stocuri | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Creante | 0,00 | 117 | 100 | 46 | 70 | 42 | 5 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | −100% | · | |
| Casa şi conturi la bănci | 0,63 | 50 | 46 | 22 | 37 | 67 | 106 | 115 | 89 | 99 | 336 | 217 | 148 | 143 | 150 | 95 | 153 | 140 | −99% | −27% | |
| Cheltuieli in avans | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Datorii și capitaluri · 6 rânduri | |||||||||||||||||||||
| Datorii | 0,73 | 6 | 4 | 8 | 10 | 7 | 6 | 6 | 5 | 13 | 9 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 87 | 95 | −89% | −25% | |
| Venituri in avans | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | · | · | |
| Provizioane | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Capitaluri - total, din care: | (0,10) | 161 | 142 | 60 | 97 | 102 | 104 | 110 | 86 | 91 | 331 | 217 | 227 | 225 | 231 | 170 | 151 | 145 | −100% | · | |
| Capital subscris varsat | 0,20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | |
| Patrimoniul regiei | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | · | · | |
| Oameni · 1 rând | |||||||||||||||||||||
| Numar mediu de salariati | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | −100% | · | |
- Punctul (·) înseamnă că indicatorul nu a fost depus în anul acela, nu zero.
- Parantezele marchează sumele negative, ca în situațiile financiare.
- „Δ an” compară 2025 cu 2024; „Medie/an” e creșterea medie anuală între primul și ultimul exercițiu cu date.
- Sumele trec prin cursul BNR în RON; numărul de salariați nu se convertește. Trage tabelul pe orizontală pentru exercițiile mai vechi.
Venituri, cheltuieli și marja netă
Barele sunt sumele anului, linia întreruptă e cifra de afaceri, iar cea verde, cât la sută din vânzări rămâne profit.
Din ce e făcut activul
Cât e clădit în imobilizări și cât stă în marfă, în facturi neîncasate și în bancă.
Cine a pus banii
Capitalurile proprii față de datorii, cu gradul de îndatorare pe linia neagră.
Oamenii și cât aduce fiecare
Numărul mediu de salariați și cifra de afaceri împărțită la ei.
05 · Raportul complet
Ce mai scrie în dosarul firmei
13 capitole · surse oficiale
Pagina asta arată ce e public și gratuit. Fiecare capitol de mai jos se deschide o dată cu raportul firmei.
ONRC, ANAF
Identitate și stare
Denumire, CUI, Registrul Comerțului, formă juridică, adresă, stare, TVA, e-Factura, inactivitate
- Stare la ANAF: Inactivă
- TVA: Neplătitor
- TVA la încasare: Nu aplică
- Split TVA: Nu figurează
ONRC
Coduri CAEN autorizate
Activitatea principală și activitățile secundare autorizate
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulSurse publice
Date de contact
Telefon, email și site, din surse publice
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulMinisterul Finanțelor
Bilanțuri contabile
Cifra de afaceri, profitul, datoriile, capitalurile și angajații, pe toți anii
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulANAF
Datorii la bugetul de stat
Obligațiile fiscale restante raportate de ANAF
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulONRC
Administratori și reprezentanți
Persoanele care conduc firma și calitatea lor
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulONRC
Acționari și asociați
Cine deține firma și în ce proporție
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulPortalul instanțelor
Dosare în instanță
Dosarele în care firma apare ca parte
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulPublicațiile de insolvență
Insolvență
Procedurile de insolvență și publicațiile aferente
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulMonitorul Oficial, partea a IV-a
Monitorul Oficial
Publicațiile firmei: hotărâri AGA, modificări de capital, sediu, asociați
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulARR, ANRE
Licențe și autorizații
Licențe de transport și autorizații în energie
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulSEAP / SICAP
Achiziții publice
Contractele și achizițiile directe cu statul
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportulDate vamale publice
Import și export
Activitatea de comerț exterior a firmei
Pentru a avea acces la acest capitol, comandă raportul firmei — 99 lei sau 10.000 credite, îl citești o lună.
Comandă raportul19 · Documente
Documente și acces
Trei feluri de a lua datele despre CONT EXPERT & AUDIT SRL: documentul oficial de la Registrul Comerțului, dosarul complet al firmei, sau accesul programatic la toate firmele.
Document oficial
Certificat constatator ONRC
Emis de Registrul Comerțului, pe numele firmei, cu semnătură electronică.
79lei · o dată
Ce cuprinde
- PDF semnat electronic de Registrul Comerțului
- De obicei pe email în câteva minute, și în contul tău
- Administratori, asociați, sediu, activități, stare
- Valabil la bănci, licitații, notari și parteneri
Raportul firmei
Dosarul complet, 13 capitole
Tot ce avem despre firmă, strâns din toate sursele și pus cap la cap, cu explicații.
99lei · sau 10.000 credite
Ce cuprinde
- Acționari și asociați
- Insolvență
- Monitorul Oficial
- Achiziții publice
- Import și export
- Identitate și stare
- și încă 7 capitole
Plătit o dată, îl citești o lună
Abonament FirmeAPI
Profesional, prin API și MCP
Aceleași date, dar pentru toate firmele din România, direct în programul sau în agentul tău.
299,99lei / lună
Ce cuprinde
- 100.000 de credite pe lună
- 50.000 de cereri pe zi, 100 pe secundă
- 500 credite premium (Monitorul Oficial, insolvență)
- Suport prioritar
- Acces credite suplimentare
Sau începe gratuit, cu 1.000 de credite pe lună, fără card
Prețurile sunt cu TVA inclus. Informațiile provin din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor) și se actualizează pe măsură ce instituțiile le publică. Scorul de risc e o estimare calculată automat din bilanț.
Reprezentați CONT EXPERT & AUDIT SRL?
Datele de pe pagină vin din registrele publice ale statului și le arătăm așa cum au fost publicate. Dacă firma nu vrea să apară aici, puteți cere scoaterea paginii: o citește un om și primiți răspuns pe email în cel mult 3 zile lucrătoare.